Panele szklane w kuchni
24 maja 2016
Wiele odsłon jednego wnętrza
25 maja 2016
449551

Polecamy:

Zestaw mebli kuchennych Kasia dąb sonoma

Zestaw mebli kuchennych Eliza wenge

Zestaw mebli kuchennych Modena

Zestaw mebli kuchennych Niki II, dąb sonoma

Zlewozmywak Orion Kuchinox 76x43 cm

Bateria zlewozmywakowa Mitris Invena

Kuchnia za niewielkie pieniądze

Gdy nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na nowe lub zrobione na zamówienie meble, znajdź lepsze rozwiązanie – choćby dla dobra swojej kieszeni – i kup kuchnię za niewielkie pieniądze.

Kuchnia jak marzenie
Przepisów na kuchnię jest wiele. Wybierz spośród nich ten, który najbardziej ci odpowiada. Najważniejsze by była ładna, funkcjonalna i… niedroga. Pomożemy wybrać kuchnię jak marzenie. Zacznij od mebli. Za niewielkie pieniądze możesz kupić zestaw, który spełni Twoje najwyższe oczekiwania, a przy tym będzie wyglądał, jakby został zrobiony na indywidualne zamówienie.

Grunt to dobry plan
Wymiana mebli to najlepsza okazja, żeby wprowadzić w kuchni zmiany. Co zrobić, by była bardziej funkcjonalna? Może powiesić szafki w jednym ciągu? Taki układ zawsze sprawdza się w wąskich kuchniach. Jeśli masz większą kuchnię, możesz zastosować układ dwuliniowy lub w kształcie litery „U”. W obu przypadkach pamiętaj o względnej bliskości zlewozmywaka, kuchenki i lodówki. Nie spiesz się z podjęciem decyzji, masz czas. Na początek - wymierz dokładnie pomieszczenie i narysuj plan.

Wszystko pod ręką
Ile razy dziennie szukasz obieraczki do jarzyn w szufladzie? A jak często wyrzucasz wszystko z szafki, by znaleźć jedną patelnię? Trudno nawet zliczyć. Zamiast więc tracić czas, prościej pokonać bałagan raz a dobrze. Podpowiadamy, co zrobić. W szafkach najbliżej lodówki przechowuj zawsze zapasy, takie jak ryż, cukier, mąkę i makarony. Przybory potrzebne do gotowania – patelnie, garnki i przykrywki trzymaj zawsze w pobliżu kuchenki. A w górnych szafkach chowaj talerze, kubki i szklanki. Dobrym miejscem na kubeł na śmieci i środki czystości jest szafka pod zlewozmywakiem. To takie wygodne mieć wszystko pod ręką!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *