Styl retro od kuchni
24 maja 2016
Kuchnia za niewielkie pieniądze
24 maja 2016
449549

Polecamy:

Zestaw modułowych mebli kuchennych Eliza

Zestaw mebli kuchennych Kasia dąb sonoma

Szkło jednokolorowe hartowane Sticked

Zestaw mebli kuchennych Modena

Szkło drukowane niehartowane Sticked

Zestaw mebli kuchennych Michella

Panele szklane w kuchni

Przestrzeń nad blatami kuchennymi musi zostać zabezpieczona przed ewentualnymi zabrudzeniami. W tej roli idealnie sprawdzą się szklane panele. W naszym sklepie dostępne są różne wzory i grafiki, które mogą sprawić, że nasza kuchnia zyska wyjątkowy charakter. Po więcej wzorów kliknij tu: www.wzoryszkla.pl.

Konkurencja dla kafelków
Wykonane ze szkła panele ścienne powoli zaczynają stanowić silną konkurencję dla tradycyjnych kuchennych kafelków. Coraz częściej decydujemy się na tego typu rozwiązanie, ponieważ jest ono dużo wygodniejsze – w montażu i w utrzymaniu w czystości. Ściana, która znajduję się pod szklanymi panelami, nie wymaga specjalnego przygotowania. Szklane płyty można zamontować za pomocą specjalnych szyn, śrub lub kleju. Szkło charakteryzuje duża odporność na wilgoć, a do wyczyszczenia go będziemy potrzebować jedynie zwykłego płynu do szyb i ściereczki.

Dostępne wzory
To, co umieścimy na ścianie swojej kuchni, zależy wyłącznie od naszych upodobań. Wzór i grafik jest tyle, że każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Można zdecydować się na krajobraz, panoramę miasta, martwą naturę i wiele, wiele innych. Taki element w kuchni bez wątpienia będzie przykuwał uwagę i może stać się najważniejszym elementem dekoracyjnym. Jeśli zdecydujemy się na wyrazisty wzór, nie będziemy musieli inwestować w żadne dodatkowe ozdoby. Osoby ceniące minimalizm mogą wybierać w szerokiej gamie bardzo neutralnych wzorów i stonowanych kolorów.

Wykorzystanie w innych pomieszczeniach
Kuchnia nie jest jedynym miejscem, gdzie można użyć szklanych paneli. Sprawdzą się one we wszystkich miejscach, w których ściany wymagają zabezpieczenia. Dostępnych wzorów jest na tyle dużo, że nie musimy bać się, że zastosowanie tego samego materiału w kilku pomieszczeniach będzie wyglądało na nudne, jednak stosując ten sam motyw w kilku wnętrzach, nadamy spójny charakter całemu mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *