421088
Styl retro od kuchni
24 maja 2016
449551
Kuchnia za niewielkie pieniądze
24 maja 2016
449549
449549

Polecamy:

Zestaw modułowych mebli kuchennych Eliza

449549a

Zestaw mebli kuchennych Kasia dąb sonoma

446357

Szkło jednokolorowe hartowane Sticked

469839

Zestaw mebli kuchennych Modena

449551

Szkło drukowane niehartowane Sticked

469840

Zestaw mebli kuchennych Michella

477452a

Panele szklane w kuchni

Przestrzeń nad blatami kuchennymi musi zostać zabezpieczona przed ewentualnymi zabrudzeniami. W tej roli idealnie sprawdzą się szklane panele. W naszym sklepie dostępne są różne wzory i grafiki, które mogą sprawić, że nasza kuchnia zyska wyjątkowy charakter. Po więcej wzorów kliknij tu: www.wzoryszkla.pl.

Konkurencja dla kafelków
Wykonane ze szkła panele ścienne powoli zaczynają stanowić silną konkurencję dla tradycyjnych kuchennych kafelków. Coraz częściej decydujemy się na tego typu rozwiązanie, ponieważ jest ono dużo wygodniejsze – w montażu i w utrzymaniu w czystości. Ściana, która znajduję się pod szklanymi panelami, nie wymaga specjalnego przygotowania. Szklane płyty można zamontować za pomocą specjalnych szyn, śrub lub kleju. Szkło charakteryzuje duża odporność na wilgoć, a do wyczyszczenia go będziemy potrzebować jedynie zwykłego płynu do szyb i ściereczki.

Dostępne wzory
To, co umieścimy na ścianie swojej kuchni, zależy wyłącznie od naszych upodobań. Wzór i grafik jest tyle, że każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Można zdecydować się na krajobraz, panoramę miasta, martwą naturę i wiele, wiele innych. Taki element w kuchni bez wątpienia będzie przykuwał uwagę i może stać się najważniejszym elementem dekoracyjnym. Jeśli zdecydujemy się na wyrazisty wzór, nie będziemy musieli inwestować w żadne dodatkowe ozdoby. Osoby ceniące minimalizm mogą wybierać w szerokiej gamie bardzo neutralnych wzorów i stonowanych kolorów.

Wykorzystanie w innych pomieszczeniach
Kuchnia nie jest jedynym miejscem, gdzie można użyć szklanych paneli. Sprawdzą się one we wszystkich miejscach, w których ściany wymagają zabezpieczenia. Dostępnych wzorów jest na tyle dużo, że nie musimy bać się, że zastosowanie tego samego materiału w kilku pomieszczeniach będzie wyglądało na nudne, jednak stosując ten sam motyw w kilku wnętrzach, nadamy spójny charakter całemu mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *