Drewno w łazience
24 maja 2016
Styl retro od kuchni
24 maja 2016
469577a

Polecamy:

Bateria zlewozmywakowa Mango stojąca

Bateria zlewozmywakowa Mango stojąca

Bateria zlewozmywakowa Mango stojąca

Bateria zlewozmywakowa Mango stojąca

Zlewozmywak prostokątny Arni Alveus 42x75 cm

Zestaw mebli kuchennych Modena

Jak wprowadzić kolor do kuchni?

Urządzanie kuchni nie jest łatwym zadaniem. Musi być ona nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim ładna. To w niej spędzamy najwięcej naszego czasu w ciągu dnia. Warto więc stworzyć przytulne, ciekawe i kolorowe miejsce, które będzie tylko zachęcać do gotowania.

Mały szczegół
Czasami jeden mały szczegół może wnieść do naszego wnętrza świeżość, nowoczesność i odrobinę szaleństwa. Jeśli nie chcesz, aby kolor zdominował Twoją kuchnię, boisz się wprowadzać dużo koloru, albo szybko zmieniasz zdanie i preferencje odnośnie koloru – postaw na jeden dominujący kolorystycznie dodatek. W kuchni sprawdzi się pięknie jednokolorowy sprzęt kuchenny. Mały szczegół też robi wrażenie!
Fototapeta w kuchni
Jeśli chciałbyś codziennie rano podziwiać piękne widoki – krajobraz, naturę, wodę, to wcale nie musisz wyjeżdżać daleko. Postaw na fototapetę z ulubionym motywem w kuchni. Umieść ją pomiędzy szafkami kuchennymi górnymi a dolnymi. Będzie pięknie wyglądać we wnęce i na pewno skomponuje się z meblami kuchennymi. Jeśli natomiast wolisz postawić na większy format fototapety, wybierz tę o dużych rozmiarach. Umieść ją obok stołu lub na dużej, wolnej ścianie. Od razu gotowanie stanie się przyjemniejsze!
Wybierz kolor dla siebie
Nie bój się wprowadzić kolor do swojej kuchni. Czasami małe, kolorowe dodatki mogą sprawić, że nasze wnętrze stanie się przytulniejsze, ciekawsze a my sami będziemy chętnie w nim przebywać. Wybierz swój ulubiony kolor i baw się wprowadzając go do kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *